Adres

Semerciler Mh. Saraçlar Sk. Şen Pasajı 5/401 Adapazarı/Sakarya

Telefon/Faks

02642113660-61
02642113662

Alarm İzleme Merkezi

Alarm İzleme Merkezi

Avrupa Birliği Normlarına Ve 5188 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına Uygun Olarak Kurulan Ve Sakarya'da İlk Olan Alarm İzleme Merkezimizle Hırsızlığa Karşı Korunmanın Huzurunu Yaşayın

Avrupa Birliği Normlarına Ve 5188 Sayılı Özel Güvenlik Yasasına Uygun Olarak Kurulan Ve Sakarya'da İlk Olan Alarm İzleme Merkezimizle Hırsızlığa Karşı Korunmanın Huzurunu Yaşayın

ALARM İZLEME MERKEZİMİZDEN ALINACAK HİZMETLER NELERDİR?

1- Alarm merkezlerinin Emniyet / Jandarma harekât merkezlerine gönderecekleri alarmlarda uymaları gereken öncelik sıraları İçişleri Bakanlığı tarafından belirtilmiştir. Bir alarmın oluşması durumunda AİM operatörleri önceden belirlenen prosedürler doğrultusunda ilgili yerleri (yetkili kişi, polis, jandarma, itfaiye, ambulans) arayarak durumdan haberdar edilir.

2- Müşteri AİM' ye alarm sistemini kurma ve çözme saati belirtilmiş ise, (örn. 07:00 mağaza açılışı, 20:00 mağaza kapanış saatidir gibi) sistemin belirtilen saatten önce devre dışı bırakılması ya da kurulma saatinde kurulmaması gibi durumlarda müşteri tarafımızdan bilgilendirilir. Böylece çok kullanıcılı sistemlerde kendi içinde soyulma ya da şifrenin öğrenilmesi olasılığına karşı PAROLA alınarak bu tür riski de ortadan kalkmış olur. Mesai saatlerinin değişmesi durumunda ya da mesai dışı açılışlarda önceden AİM bilgilendirilmelidir. Bu kontrolde amaç işyerine parola sormak değil unutulduğunda devreye girerek bilgilendirmektir. Abonelerimizin de bu konuya gerekli hassasiyeti göstermesi beklenmektedir.

3- AİM Yetki ve sistem özelliklerinde de belirtildiği gibi AİM sisteminizi uzaktan açma ya da kurma gibi bir yetkiye sahip değildir.

4- Müşterinin sisteminde oluşan arızalar, Alarm İzleme Merkezi tarafından görülür. Müşteri bilgilendirilerek servis verilir ve sorun giderilir.

JAN-EM Alarm Sistemi Nasıl Çalışır?

JAN-EM Güvenlik, yalnızca hırsızlığa karşı bir çözüm sunmaz; aynı zamanda yangın, acil sağlık, gaz kaçağı ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsayan "5'li Koruma Paketi" hizmeti verir. Acil durumlarda, çağrı merkezine düşen sinyallerle 7-24 çalışan JAN-EM Alarm İzleme Merkezi olay yerine hızlı müdahaleyi sağlar.

5 KORUMALI GÜVENLİK PAKETİ

HIRSIZLIK: Hırsızlık anında 100 desibellik ses çıkarmalarıyla caydırıcı özellik taşıyan sirenler ile aynı anda, 7-24 çalışan JAN-EM Alarm İzleme Merkezi operatörleri sizi ve polisi arayarak hızlı müdahale sağlar.

YANGIN: Şifre paneli üzerindeki "itfaiye" butonuna basarak, dedektörünüz olmasa bile JAN-EM Alarm İzleme Merkezi'ni devreye sokabilirsiniz. Sisteminize ekleyeceğiniz ısı, duman dedektörü sayesinde daha proaktif bir şekilde yangın olasılığından haberdar olabilirsiniz.

ACİL SAĞLIK: Acil bir sağlık durumunda, şifre panelindeki "ambulans" butonuyla JANEM Alarm İzleme Merkezi'nin bir ambulans göndermesini sağlayabilirsiniz.

GAZ KAÇAĞI: Sisteminize ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbon monoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı hızla müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

PANİK: Şifre panelindeki Panik butonu, alarmınız kurulu olmasa dahi olası bir panik anınızda (Gasp, Sabotaj, Tehdit vb.) JAN-EM Alarm İzleme Merkezi'ni devreye sokup en kısa sürede olay yerine polis ve jandarma aracılığı ile müdahale edilmesini sağlar.

 

Benzer Ürünler

  • Benzer ürün bulunamadı!